Selekzioak

A.F. Infantilen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  A MULTZOA

Antolatzailea: FEDERACIÓN EXTREMEÑA DE FÚTBOL
Lekua: CÁCERES Data: DEL 10 AL 12 DE MAYO 2017
Data Etxekoa Rdo. Kanpokoa Zelaia Ordua
2017/05/10 COMUNIDAD VALENCIANA  8 - 0 EUSKADI  Pabellón Juan Serrano Macayo - Cáceres 11:00
2017/05/11 MELILLA  5 - 0 EUSKADI  Pabellón Juan Serrano Macayo - Cáceres 11:00
2017/05/12 MELILLA  1 - 4 COMUNIDAD VALENCIANA  Pabellón Juan Serrano Macayo - Cáceres 11:00
A.F. Infantilen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  A MULTZOA
Pos Taldea J I B G AG KG Ptak
1 COMUNIDAD VALENCIANA  2 2 0 0 12 1 6
2 MELILLA  2 1 0 1 6 4 3
3 EUSKADI  2 0 0 2 0 13 0

A.F. Infantilen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  B MULTZOA

Antolatzailea: FEDERACIÓN EXTREMEÑA DE FÚTBOL
Lekua: CÁCERES Data: DEL 10 AL 12 DE MAYO 2017
Data Etxekoa Rdo. Kanpokoa Zelaia Ordua
2017/05/10 CEUTA  2 - 7 ISLAS BALEARS  Pabellón Teodoro Casado - Cáceres 10:45
2017/05/10 ANDALUCIA  5 - 1 CEUTA  Pabellón Teodoro Casado - Cáceres 10:45
2017/05/12 ANDALUCIA  3 - 10 ISLAS BALEARS  Pabellón Teodoro Casado - Cáceres 10:45
A.F. Infantilen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  B MULTZOA
Pos Taldea J I B G AG KG Ptak
1 ISLAS BALEARS  2 2 0 0 17 5 6
2 ANDALUCIA  2 1 0 1 8 11 3
2 CEUTA  2 0 0 2 3 12 0

A.F. Infantilen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  C MULTZOA

Antolatzailea: FEDERACIÓN EXTREMEÑA DE FÚTBOL
Lekua: CÁCERES Data: DEL 10 AL 12 DE MAYO 2017
Data Etxekoa Rdo. Kanpokoa Zelaia Ordua
2017/05/10 ARAGÓN  0 - 3 REGIÓN DE MURCIA  Pabellón Teodoro Casado - Cáceres 13:15
2017/05/11 CASTILLA LA MANCHA  10 - 2 ARAGÓN  Pabellón Teodoro Casado - Cáceres 13:15
2017/05/12 CASTILLA LA MANCHA  6 - 3 REGIÓN DE MURCIA  Pabellón Teodoro Casado - Cáceres 13:15
A.F. Infantilen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  C MULTZOA
Pos Taldea J I B G AG KG Ptak
1 CASTILLA LA MANCHA  2 2 0 0 16 5 6
2 REGIÓN DE MURCIA  2 1 0 1 6 6 3
3 ARAGÓN  2 0 0 2 2 13 0

A.F. Infantilen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  D MULTZOA

Antolatzailea: FEDERACIÓN EXTREMEÑA DE FÚTBOL
Lekua: CÁCERES Data: DEL 10 AL 12 DE MAYO 2017
Data Etxekoa Rdo. Kanpokoa Zelaia Ordua
2017/05/10 CATALUNYA  3 - 3 MADRID  Pabellón Juan Serrano Macayo - Cáceres 13:00
2017/05/11 EXTREMADURA  0 - 11 CATALUNYA  Pabellón Juan Serrano Macayo - Cáceres 13:00
2017/05/12 EXTREMADURA  2 - 14 MADRID  Pabellón Juan Serrano Macayo - Cáceres 13:00
A.F. Infantilen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  D MULTZOA
Pos Taldea J I B G AG KG Ptak
1 MADRID  2 1 1 0 17 5 4
2 CATALUNYA  2 1 1 0 14 3 4
3 EXTREMADURA  2 0 0 2 2 25 0

A.F. Infantilen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  FINAL AURREKOAK

Antolatzailea: FEDERACIÓN EXTREMEÑA DE FÚTBOL
Lekua: CÁCERES Data: 13 DE MAYO DE 2017
Data Etxekoa Rdo. Kanpokoa Zelaia Ordua
2017/05/13 COMUNIDAD VALENCIANA  4 - 5 MADRID  Pabellón Juan Serrano Macayo - Cáceres 11:00
2017/05/13 CASTILLA LA MANCHA  7 - 4 ISLAS BALEARS  Pabellón Juan Serrano Macayo - Cáceres 13:00

A.F. Infantilen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  FINALA

Antolatzailea: FEDERACIÓN EXTREMEÑA DE FÚTBOL
Lekua: CÁCERES Data: 14 DE MAYO DE 2017
Data Etxekoa Rdo. Kanpokoa Zelaia Ordua
2017/05/14 MADRID  3 - 2 CASTILLA LA MANCHA  Pabellón Juan Serrano Macayo - Cáceres 12:00