Selekzioak

A.F. Kimuen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  MULTZOEN FASEA - A MULTZOA

Antolatzailea: FEDERACIÓN CÁNTABRA DE FÚTBOL
Lekua: PARBAYÓN Y LIENCRES (PIÉLAGOS - CANTABRIA) Data: DEL 25 AL 27 DE ABRIL DE 2018
Data Etxekoa Rdo. Kanpokoa Zelaia Ordua
2018/04/25 COMUNIDAD VALENCIANA  4 - 3 ANDALUCIA  Pabellón Enrique Tagle - Parbayón 09:30
2018/04/25 GALICIA  6 - 0 EXTREMADURA  Pabellón Municipal de Liencres - Liencres 09:30
2018/04/25 COMUNIDAD VALENCIANA  2 - 1 EXTREMADURA  Pabellón Enrique Tagle - Parbayón 16:00
2018/04/25 GALICIA  4 - 3 ANDALUCIA  Pabellón Municipal de Liencres - Liencres 16:00
2018/04/26 EXTREMADURA  0 - 6 ANDALUCIA  Pabellón Enrique Tagle - Parbayón 09:30
2018/04/26 GALICIA  3 - 3 COMUNIDAD VALENCIANA  Pabellón Municipal de Liencres - Liencres 09:30
A.F. Kimuen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  MULTZOEN FASEA - A MULTZOA
Pos Taldea J I B G AG KG Ptak
1 GALICIA  3 2 1 0 13 6 7
2 COMUNIDAD VALENCIANA  3 2 1 0 9 7 7
3 ANDALUCIA  3 1 0 2 12 8 3
4 EXTREMADURA  3 0 0 3 1 14 0

A.F. Kimuen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  MULTZOEN FASEA - B MULTZOA

Antolatzailea: FEDERACIÓN CÁNTABRA DE FÚTBOL
Lekua: PARBAYÓN Y LIENCRES (PIÉLAGOS - CANTABRIA) Data: DEL 25 AL 27 DE ABRIL DE 2018
Data Etxekoa Rdo. Kanpokoa Zelaia Ordua
2018/04/25 EUSKADI  2 - 8 CATALUNYA  Pabellón Enrique Tagle - Parbayón 11:15
2018/04/25 ISLAS BALEARS  1 - 1 MELILLA  Pabellón Municipal de Liencres - Liencres 11:15
2018/04/25 EUSKADI  9 - 3 MELILLA  Pabellón Enrique Tagle - Parbayón 17:45
2018/04/25 ISLAS BALEARS  0 - 11 CATALUNYA  Pabellón Municipal de Liencres - Liencres 17:45
2018/04/26 MELILLA  0 - 10 CATALUNYA  Pabellón Enrique Tagle - Parbayón 11:15
2018/04/26 ISLAS BALEARS  2 - 7 EUSKADI  Pabellón Municipal de Liencres - Liencres 11:15
A.F. Kimuen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  MULTZOEN FASEA - B MULTZOA
Pos Taldea J I B G AG KG Ptak
1 CATALUNYA  3 3 0 0 29 2 9
2 EUSKADI  3 2 0 1 18 13 6
3 MELILLA  3 0 1 2 4 20 1
4 ISLAS BALEARS  3 0 1 2 3 19 1

A.F. Kimuen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  MULTZOEN FASEA - C MULTZOA

Antolatzailea: FEDERACIÓN CÁNTABRA DE FÚTBOL
Lekua: PARBAYÓN Y LIENCRES (PIÉLAGOS - CANTABRIA) Data: DEL 25 AL 27 DE ABRIL DE 2018
Data Etxekoa Rdo. Kanpokoa Zelaia Ordua
2018/04/25 MADRID  3 - 5 CASTILLA LA MANCHA  Pabellón Municipal de Liencres - Liencres 13:00
2018/04/25 CEUTA  2 - 5 MADRID  Pabellón Municipal de Liencres - Liencres 19:30
2018/04/26 CEUTA  1 - 2 CASTILLA LA MANCHA  Pabellón Municipal de Liencres - Liencres 13:00
A.F. Kimuen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  MULTZOEN FASEA - C MULTZOA
Pos Taldea J I B G AG KG Ptak
1 CASTILLA LA MANCHA  2 2 0 0 7 4 6
2 MADRID  2 1 0 1 8 7 3
3 CEUTA  2 0 0 2 3 7 0

A.F. Kimuen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  MULTZOEN FASEA - D MULTZOA

Antolatzailea: FEDERACIÓN CÁNTABRA DE FÚTBOL
Lekua: PARBAYÓN Y LIENCRES (PIÉLAGOS - CANTABRIA) Data: DEL 25 AL 27 DE ABRIL DE 2018
Data Etxekoa Rdo. Kanpokoa Zelaia Ordua
2018/04/25 REGIÓN DE MURCIA  1 - 1 ARAGÓN  Pabellón Enrique Tagle - Parbayón 13:00
2018/04/25 CANTABRIA  4 - 6 REGIÓN DE MURCIA  Pabellón Enrique Tagle - Parbayón 19:30
2018/04/26 CANTABRIA  2 - 9 ARAGÓN  Pabellón Enrique Tagle - Parbayón 13:00
A.F. Kimuen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  MULTZOEN FASEA - D MULTZOA
Pos Taldea J I B G AG KG Ptak
1 ARAGÓN  2 1 1 0 10 3 4
2 REGIÓN DE MURCIA  2 1 1 0 7 5 4
3 CANTABRIA  2 0 0 2 6 15 0

A.F. Kimuen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  13. - 14. POSTUA

Antolatzailea: FEDERACIÓN CÁNTABRA DE FÚTBOL
Lekua: PARBAYÓN Y LIENCRES (PIÉLAGOS - CANTABRIA) Data: DEL 25 AL 27 DE ABRIL DE 2018
Data Etxekoa Rdo. Kanpokoa Zelaia Ordua
2018/04/26 EXTREMADURA  4 - 1 ISLAS BALEARS  Pabellón Municipal de Liencres - Liencres 16:00

A.F. Kimuen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  9. - 12. POSTUA

Antolatzailea: FEDERACIÓN CÁNTABRA DE FÚTBOL
Lekua: PARBAYÓN Y LIENCRES (PIÉLAGOS - CANTABRIA) Data: DEL 25 AL 27 DE ABRIL DE 2018
Data Etxekoa Rdo. Kanpokoa Zelaia Ordua
2018/04/26 ANDALUCIA  3 - 1 MELILLA  Pabellón Enrique Tagle - Parbayón 15:30
2018/04/27 CANTABRIA  3 - 3 CEUTA  Pabellón Enrique Tagle - Parbayón 10:00

A.F. Kimuen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  5. - 8. POSTUA

Antolatzailea: FEDERACIÓN CÁNTABRA DE FÚTBOL
Lekua: PARBAYÓN Y LIENCRES (PIÉLAGOS - CANTABRIA) Data: DEL 25 AL 27 DE ABRIL DE 2018
Data Etxekoa Rdo. Kanpokoa Zelaia Ordua
2018/04/26 COMUNIDAD VALENCIANA  4 - 0 EUSKADI  Pabellón Municipal de Liencres - Liencres 17:45
2018/04/26 MADRID  2 - 4 REGIÓN DE MURCIA  Pabellón Municipal de Liencres - Liencres 19:30

A.F. Kimuen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  FINAL AURREKOAK

Antolatzailea: FEDERACIÓN CÁNTABRA DE FÚTBOL
Lekua: PARBAYÓN Y LIENCRES (PIÉLAGOS - CANTABRIA) Data: DEL 25 AL 27 DE ABRIL DE 2018
Data Etxekoa Rdo. Kanpokoa Zelaia Ordua
2018/04/26 GALICIA  3 - 4 ARAGÓN  Pabellón Enrique Tagle - Parbayón 17:15
2018/04/26 CASTILLA LA MANCHA  0 - 7 CATALUNYA  Pabellón Enrique Tagle - Parbayón 19:00

A.F. Kimuen Autonomi Selekzioen Espainiako Txapelketa  FINALA

Antolatzailea: FEDERACIÓN CÁNTABRA DE FÚTBOL
Lekua: PARBAYÓN Y LIENCRES (PIÉLAGOS - CANTABRIA) Data: DEL 25 AL 27 DE ABRIL DE 2018
Data Etxekoa Rdo. Kanpokoa Zelaia Ordua
2018/04/27 ARAGÓN  1 - 8 CATALUNYA  Pabellón Enrique Tagle - Parbayón 12:00