Historikoak

Gazteak Gazteen Nazional Liga  Multzoa 4

Pos Taldea J ETXEA KANPOAN AG KG Ptak
I B G I B G
1 Athletic Club   "B" 30 13 2 0 9 2 4 69 29 70
2 Real Sociedad de Fútbol   "B" 30 9 3 3 9 4 2 57 24 61
3 Danok Bat Club   "B" 30 8 2 5 7 2 6 45 34 49
4 Arenas Club   30 8 3 4 6 4 5 41 31 49
5 Leioa, S.D.    30 9 3 3 4 5 6 48 41 47
6 Vasconia, C.D.   30 8 3 4 4 5 6 40 36 44
7 Hernani, C.D.   30 6 4 5 5 3 7 40 52 40
8 Beasain, S.D.   30 9 2 4 1 7 7 44 47 39
9 Cultural Deportiva Durango, S.   30 6 6 3 4 2 9 42 45 38
10 Aurrera de Vitoria, C.D.   30 5 4 6 6 1 8 40 51 38
11 Antiguoko K.E.   "B" 30 7 3 5 2 7 6 42 41 37
12 Tolosa Club de Fútbol   30 6 3 6 5 1 9 46 54 37
13 Zarautz K.E.   30 7 2 6 3 3 9 25 39 35
14 Deportivo Alavés   "B" 30 5 5 5 4 3 8 63 58 35
15 Indartsu, C.   30 4 6 5 2 3 10 30 51 27
16 Arrupe Chaminade, C.D.F.   30 4 2 9 2 1 12 33 72 21
Jaurdunaldia 1
Vasconia, C.D. 1 - 0 Arrupe Chaminade, C.D.F.
Beasain, S.D. 0 - 1 Real Sociedad de Fútbol B
Athletic Club B 1 - 1 Indartsu, C.
Danok Bat Club B 4 - 2 Deportivo Alavés B
Leioa, S.D. 1 - 0 Zarautz K.E.
Hernani, C.D. 3 - 0 Tolosa Club de Fútbol
Antiguoko K.E. B 0 - 0 Arenas Club
Aurrera de Vitoria, C.D. 1 - 1 Cultural Deportiva Durango, S.
Jaurdunaldia 2
Real Sociedad de Fútbol B 0 - 0 Vasconia, C.D.
Deportivo Alavés B 1 - 3 Athletic Club B
Arrupe Chaminade, C.D.F. 2 - 0 Leioa, S.D.
Cultural Deportiva Durango, S. 3 - 2 Hernani, C.D.
Zarautz K.E. 1 - 3 Danok Bat Club B
Tolosa Club de Fútbol 0 - 0 Antiguoko K.E. B
Indartsu, C. 2 - 0 Aurrera de Vitoria, C.D.
Arenas Club 2 - 2 Beasain, S.D.
Jaurdunaldia 3
Beasain, S.D. 2 - 1 Tolosa Club de Fútbol
Hernani, C.D. 2 - 1 Indartsu, C.
Athletic Club B 6 - 0 Aurrera de Vitoria, C.D.
Deportivo Alavés B 2 - 2 Zarautz K.E.
Antiguoko K.E. B 5 - 0 Cultural Deportiva Durango, S.
Leioa, S.D. 1 - 4 Real Sociedad de Fútbol B
Danok Bat Club B 5 - 0 Arrupe Chaminade, C.D.F.
Vasconia, C.D. 2 - 1 Arenas Club
Jaurdunaldia 4
Cultural Deportiva Durango, S. 1 - 1 Beasain, S.D.
Zarautz K.E. 1 - 1 Athletic Club B
Real Sociedad de Fútbol B 1 - 2 Danok Bat Club B
Indartsu, C. 1 - 1 Antiguoko K.E. B
Arrupe Chaminade, C.D.F. 1 - 3 Deportivo Alavés B
Aurrera de Vitoria, C.D. 1 - 2 Hernani, C.D.
Tolosa Club de Fútbol 3 - 2 Vasconia, C.D.
Arenas Club 0 - 1 Leioa, S.D.
Jaurdunaldia 5
Danok Bat Club B 1 - 1 Arenas Club
Antiguoko K.E. B 0 - 1 Aurrera de Vitoria, C.D.
Athletic Club B 5 - 2 Hernani, C.D.
Deportivo Alavés B 2 - 2 Real Sociedad de Fútbol B
Vasconia, C.D. 0 - 1 Cultural Deportiva Durango, S.
Leioa, S.D. 2 - 2 Tolosa Club de Fútbol
Zarautz K.E. 0 - 2 Arrupe Chaminade, C.D.F.
Beasain, S.D. 4 - 0 Indartsu, C.
Jaurdunaldia 6
Arenas Club 3 - 2 Deportivo Alavés B
Arrupe Chaminade, C.D.F. 1 - 3 Athletic Club B
Aurrera de Vitoria, C.D. 2 - 0 Beasain, S.D.
Tolosa Club de Fútbol 0 - 1 Danok Bat Club B
Cultural Deportiva Durango, S. 1 - 0 Leioa, S.D.
Real Sociedad de Fútbol B 4 - 2 Zarautz K.E.
Hernani, C.D. 1 - 1 Antiguoko K.E. B
Indartsu, C. 1 - 1 Vasconia, C.D.
Jaurdunaldia 7
Athletic Club B 2 - 0 Antiguoko K.E. B
Leioa, S.D. 2 - 1 Indartsu, C.
Vasconia, C.D. 1 - 2 Aurrera de Vitoria, C.D.
Deportivo Alavés B 2 - 3 Tolosa Club de Fútbol
Danok Bat Club B 1 - 0 Cultural Deportiva Durango, S.
Arrupe Chaminade, C.D.F. 0 - 2 Real Sociedad de Fútbol B
Zarautz K.E. 0 - 1 Arenas Club
Beasain, S.D. 4 - 0 Hernani, C.D.
Jaurdunaldia 8
Real Sociedad de Fútbol B 1 - 0 Athletic Club B
Antiguoko K.E. B 7 - 0 Beasain, S.D.
Aurrera de Vitoria, C.D. 0 - 0 Leioa, S.D.
Hernani, C.D. 0 - 0 Vasconia, C.D.
Tolosa Club de Fútbol 1 - 2 Zarautz K.E.
Cultural Deportiva Durango, S. 3 - 3 Deportivo Alavés B
Indartsu, C. 1 - 3 Danok Bat Club B
Arenas Club 2 - 1 Arrupe Chaminade, C.D.F.
Jaurdunaldia 9
Leioa, S.D. 3 - 1 Hernani, C.D.
Danok Bat Club B 1 - 3 Aurrera de Vitoria, C.D.
Athletic Club B 4 - 0 Beasain, S.D.
Real Sociedad de Fútbol B 1 - 1 Arenas Club
Zarautz K.E. 1 - 0 Cultural Deportiva Durango, S.
Vasconia, C.D. 0 - 1 Antiguoko K.E. B
Arrupe Chaminade, C.D.F. 2 - 0 Tolosa Club de Fútbol
Deportivo Alavés B 1 - 2 Indartsu, C.
Jaurdunaldia 10
Antiguoko K.E. B 1 - 1 Leioa, S.D.
Tolosa Club de Fútbol 0 - 3 Real Sociedad de Fútbol B
Beasain, S.D. 1 - 2 Vasconia, C.D.
Indartsu, C. 2 - 0 Zarautz K.E.
Hernani, C.D. 1 - 0 Danok Bat Club B
Cultural Deportiva Durango, S. 1 - 1 Arrupe Chaminade, C.D.F.
Aurrera de Vitoria, C.D. 2 - 3 Deportivo Alavés B
Arenas Club 4 - 0 Athletic Club B
Jaurdunaldia 11
Athletic Club B 4 - 2 Vasconia, C.D.
Danok Bat Club B 2 - 0 Antiguoko K.E. B
Zarautz K.E. 0 - 4 Aurrera de Vitoria, C.D.
Deportivo Alavés B 3 - 1 Hernani, C.D.
Real Sociedad de Fútbol B 3 - 1 Cultural Deportiva Durango, S.
Leioa, S.D. 2 - 2 Beasain, S.D.
Arrupe Chaminade, C.D.F. 0 - 1 Indartsu, C.
Arenas Club 1 - 2 Tolosa Club de Fútbol
Jaurdunaldia 12
Antiguoko K.E. B 3 - 0 Deportivo Alavés B
Tolosa Club de Fútbol 3 - 4 Athletic Club B
Aurrera de Vitoria, C.D. 4 - 2 Arrupe Chaminade, C.D.F.
Indartsu, C. 0 - 0 Real Sociedad de Fútbol B
Hernani, C.D. 3 - 1 Zarautz K.E.
Cultural Deportiva Durango, S. 1 - 2 Arenas Club
Vasconia, C.D. 3 - 0 Leioa, S.D.
Beasain, S.D. 2 - 0 Danok Bat Club B
Jaurdunaldia 13
Athletic Club B 1 - 0 Leioa, S.D.
Danok Bat Club B 1 - 2 Vasconia, C.D.
Zarautz K.E. 0 - 2 Antiguoko K.E. B
Real Sociedad de Fútbol B 1 - 0 Aurrera de Vitoria, C.D.
Tolosa Club de Fútbol 2 - 2 Cultural Deportiva Durango, S.
Arenas Club 1 - 0 Indartsu, C.
Deportivo Alavés B 1 - 1 Beasain, S.D.
Arrupe Chaminade, C.D.F. 2 - 4 Hernani, C.D.
Jaurdunaldia 14
Antiguoko K.E. B 4 - 2 Arrupe Chaminade, C.D.F.
Leioa, S.D. 1 - 0 Danok Bat Club B
Hernani, C.D. 0 - 1 Real Sociedad de Fútbol B
Vasconia, C.D. 1 - 0 Deportivo Alavés B
Beasain, S.D. 1 - 0 Zarautz K.E.
Athletic Club B 4 - 2 Cultural Deportiva Durango, S.
Aurrera de Vitoria, C.D. 2 - 0 Arenas Club
Indartsu, C. 1 - 3 Tolosa Club de Fútbol
Jaurdunaldia 15
Arenas Club 0 - 3 Hernani, C.D.
Zarautz K.E. 0 - 0 Vasconia, C.D.
Real Sociedad de Fútbol B 4 - 0 Antiguoko K.E. B
Cultural Deportiva Durango, S. 3 - 3 Indartsu, C.
Tolosa Club de Fútbol 4 - 1 Aurrera de Vitoria, C.D.
Arrupe Chaminade, C.D.F. 2 - 2 Beasain, S.D.
Deportivo Alavés B 2 - 1 Leioa, S.D.
Danok Bat Club B 2 - 1 Athletic Club B
Jaurdunaldia 16
Deportivo Alavés B 3 - 1 Danok Bat Club B
Real Sociedad de Fútbol B 2 - 1 Beasain, S.D.
Indartsu, C. 1 - 2 Athletic Club B
Arrupe Chaminade, C.D.F. 1 - 1 Vasconia, C.D.
Cultural Deportiva Durango, S. 2 - 0 Aurrera de Vitoria, C.D.
Zarautz K.E. 3 - 1 Leioa, S.D.
Tolosa Club de Fútbol 0 - 0 Hernani, C.D.
Arenas Club 0 - 0 Antiguoko K.E. B
Jaurdunaldia 17
Aurrera de Vitoria, C.D. 1 - 1 Indartsu, C.
Antiguoko K.E. B 2 - 1 Tolosa Club de Fútbol
Hernani, C.D. 3 - 2 Cultural Deportiva Durango, S.
Beasain, S.D. 0 - 2 Arenas Club
Danok Bat Club B 2 - 0 Zarautz K.E.
Athletic Club B 4 - 0 Deportivo Alavés B
Vasconia, C.D. 0 - 2 Real Sociedad de Fútbol B
Leioa, S.D. 2 - 0 Arrupe Chaminade, C.D.F.
Jaurdunaldia 18
Zarautz K.E. 1 - 0 Deportivo Alavés B
Tolosa Club de Fútbol 1 - 0 Beasain, S.D.
Real Sociedad de Fútbol B 2 - 2 Leioa, S.D.
Arenas Club 2 - 1 Vasconia, C.D.
Cultural Deportiva Durango, S. 1 - 1 Antiguoko K.E. B
Arrupe Chaminade, C.D.F. 1 - 2 Danok Bat Club B
Aurrera de Vitoria, C.D. 1 - 4 Athletic Club B
Indartsu, C. 2 - 2 Hernani, C.D.
Jaurdunaldia 19
Deportivo Alavés B 9 - 1 Arrupe Chaminade, C.D.F.
Athletic Club B 1 - 0 Zarautz K.E.
Antiguoko K.E. B 3 - 2 Indartsu, C.
Vasconia, C.D. 5 - 2 Tolosa Club de Fútbol
Danok Bat Club B 0 - 2 Real Sociedad de Fútbol B
Leioa, S.D. 1 - 2 Arenas Club
Hernani, C.D. 1 - 1 Aurrera de Vitoria, C.D.
Beasain, S.D. 2 - 1 Cultural Deportiva Durango, S.
Jaurdunaldia 20
Real Sociedad de Fútbol B 1 - 2 Deportivo Alavés B
Indartsu, C. 2 - 2 Beasain, S.D.
Cultural Deportiva Durango, S. 2 - 1 Vasconia, C.D.
Arrupe Chaminade, C.D.F. 0 - 1 Zarautz K.E.
Aurrera de Vitoria, C.D. 2 - 1 Antiguoko K.E. B
Hernani, C.D. 2 - 5 Athletic Club B
Tolosa Club de Fútbol 3 - 5 Leioa, S.D.
Arenas Club 1 - 1 Danok Bat Club B
Jaurdunaldia 21
Athletic Club B 1 - 0 Arrupe Chaminade, C.D.F.
Vasconia, C.D. 1 - 0 Indartsu, C.
Antiguoko K.E. B 0 - 1 Hernani, C.D.
Danok Bat Club B 1 - 0 Tolosa Club de Fútbol
Zarautz K.E. 1 - 3 Real Sociedad de Fútbol B
Deportivo Alavés B 3 - 3 Arenas Club
Leioa, S.D. 1 - 0 Cultural Deportiva Durango, S.
Beasain, S.D. 3 - 0 Aurrera de Vitoria, C.D.
Jaurdunaldia 22
Cultural Deportiva Durango, S. 1 - 2 Danok Bat Club B
Aurrera de Vitoria, C.D. 0 - 2 Vasconia, C.D.
Antiguoko K.E. B 1 - 2 Athletic Club B
Hernani, C.D. 1 - 1 Beasain, S.D.
Real Sociedad de Fútbol B 5 - 0 Arrupe Chaminade, C.D.F.
Tolosa Club de Fútbol 1 - 0 Deportivo Alavés B
Indartsu, C. 0 - 3 Leioa, S.D.
Arenas Club 1 - 0 Zarautz K.E.
Jaurdunaldia 23
Athletic Club B 1 - 1 Real Sociedad de Fútbol B
Arrupe Chaminade, C.D.F. 0 - 4 Arenas Club
Zarautz K.E. 2 - 0 Tolosa Club de Fútbol
Vasconia, C.D. 1 - 1 Hernani, C.D.
Leioa, S.D. 1 - 0 Aurrera de Vitoria, C.D.
Danok Bat Club B 3 - 0 Indartsu, C.
Deportivo Alavés B 3 - 4 Cultural Deportiva Durango, S.
Beasain, S.D. 2 - 2 Antiguoko K.E. B
Jaurdunaldia 24
Antiguoko K.E. B 0 - 2 Vasconia, C.D.
Cultural Deportiva Durango, S. 0 - 1 Zarautz K.E.
Tolosa Club de Fútbol 2 - 3 Arrupe Chaminade, C.D.F.
Beasain, S.D. 1 - 2 Athletic Club B
Aurrera de Vitoria, C.D. 1 - 2 Danok Bat Club B
Arenas Club 2 - 1 Real Sociedad de Fútbol B
Indartsu, C. 1 - 1 Deportivo Alavés B
Hernani, C.D. 1 - 4 Leioa, S.D.
Jaurdunaldia 25
Danok Bat Club B 0 - 1 Hernani, C.D.
Deportivo Alavés B 3 - 4 Aurrera de Vitoria, C.D.
Athletic Club B 2 - 0 Arenas Club
Leioa, S.D. 4 - 1 Antiguoko K.E. B
Vasconia, C.D. 4 - 1 Beasain, S.D.
Real Sociedad de Fútbol B 1 - 3 Tolosa Club de Fútbol
Arrupe Chaminade, C.D.F. 0 - 2 Cultural Deportiva Durango, S.
Zarautz K.E. 2 - 1 Indartsu, C.
Jaurdunaldia 26
Tolosa Club de Fútbol 2 - 0 Arenas Club
Aurrera de Vitoria, C.D. 2 - 0 Zarautz K.E.
Antiguoko K.E. B 2 - 1 Danok Bat Club B
Vasconia, C.D. 1 - 0 Athletic Club B
Hernani, C.D. 0 - 3 Deportivo Alavés B
Cultural Deportiva Durango, S. 1 - 0 Real Sociedad de Fútbol B
Beasain, S.D. 2 - 2 Leioa, S.D.
Indartsu, C. 2 - 0 Arrupe Chaminade, C.D.F.
Jaurdunaldia 27
Arrupe Chaminade, C.D.F. 4 - 3 Aurrera de Vitoria, C.D.
Athletic Club B 3 - 0 Tolosa Club de Fútbol
Leioa, S.D. 3 - 2 Vasconia, C.D.
Danok Bat Club B 1 - 2 Beasain, S.D.
Deportivo Alavés B 1 - 1 Antiguoko K.E. B
Real Sociedad de Fútbol B 4 - 0 Indartsu, C.
Zarautz K.E. 2 - 0 Hernani, C.D.
Arenas Club 1 - 0 Cultural Deportiva Durango, S.
Jaurdunaldia 28
Hernani, C.D. 2 - 0 Arrupe Chaminade, C.D.F.
Aurrera de Vitoria, C.D. 1 - 1 Real Sociedad de Fútbol B
Vasconia, C.D. 1 - 1 Danok Bat Club B
Indartsu, C. 1 - 0 Arenas Club
Cultural Deportiva Durango, S. 4 - 1 Tolosa Club de Fútbol
Leioa, S.D. 1 - 2 Athletic Club B
Antiguoko K.E. B 1 - 1 Zarautz K.E.
Beasain, S.D. 2 - 1 Deportivo Alavés B
Jaurdunaldia 29
Deportivo Alavés B 6 - 1 Vasconia, C.D.
Arrupe Chaminade, C.D.F. 5 - 1 Antiguoko K.E. B
Zarautz K.E. 1 - 0 Beasain, S.D.
Real Sociedad de Fútbol B 2 - 0 Hernani, C.D.
Cultural Deportiva Durango, S. 0 - 0 Athletic Club B
Danok Bat Club B 2 - 2 Leioa, S.D.
Tolosa Club de Fútbol 3 - 0 Indartsu, C.
Arenas Club 0 - 1 Aurrera de Vitoria, C.D.
Jaurdunaldia 30
Athletic Club B 1 - 0 Danok Bat Club B
Indartsu, C. 0 - 2 Cultural Deportiva Durango, S.
Aurrera de Vitoria, C.D. 0 - 3 Tolosa Club de Fútbol
Hernani, C.D. 0 - 4 Arenas Club
Antiguoko K.E. B 1 - 2 Real Sociedad de Fútbol B
Beasain, S.D. 3 - 0 Arrupe Chaminade, C.D.F.
Vasconia, C.D. 0 - 0 Zarautz K.E.
Leioa, S.D. 1 - 1 Deportivo Alavés B